вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP ProOne 440 G9 (935Y7EA) Win11 Black
Стильний, багатофункціональний і простий в розгортанні моноблок HP ProOne 440 G9 відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. Встановлена операційна система Windows 11 Pro забезпечує високу продуктивність системи та захист даних. Надійний процесор Intel Core 13-го покоління та швидка оперативна пам’ять дозволяють ефективно працювати в багатозадачному режимі. З твердотільним накопичувачем об’ємом 512 ГБ моноблок завантажується в лічені секунди. Великий FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та антибліковим покриттям відтворює високоякісне насичене зображення під широким кутом огляду. Висувна 5-ти МП веб-камера з автоматичним кадруванням, вбудовані динаміки та всенаправлені мікрофони з функцією Dynamic Voice Leveling значно спрощують дистанційну співпрацю з колегами та роблять моноблок зручним для організації та проведення он-лайн зустрічей, навчань та семінарів. Продумане розташування роз’ємів дозволить під’єднати усе необхідне обладнання та організувати кабелі, уникаючи безладу на робочому столі. Здійснюйте швидкий обмін даними з використанням технології Bluetooth 5.3. Підключення до мережі здійснюється за допомогою інтерфейсу RJ-45 або Wi-Fi 6E. Моноблок HP ProOne 440 G9 вирізняється широкими функціями безпеки. Технологія HP BIOSphere допоможе запобігти несанкціонованому витоку інформації. Вона працює в автоматичному режимі на рівні мікропрограмного забезпечення, робить автоматичне оновлення та перевірку безпеки, а також підвищує продуктивність та скорочує час простою. Технологія HP Client Security Manager надає єдиний інтерфейс для настройки та контролю потужних функцій безпеки, таких як HP SpareKey і HP Password Manager. HP Sure Click захищає від шкідливого програмного забезпечення, програм-вимагачів та вірусів під час перегляду веб-сторінок та вкладень, а технологія HP Sure Sense убезпечує від невідомих раніше атак.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i3-13100T |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | відсутній |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | є |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 5 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.5 - 4.4 ГГц |
| Вага | 7.77 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 539.3x379.4x225 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Колір | чорно-сріблястий |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics 770 |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | DVD-RW |
| Потужність БЖ | немає даних |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 788,50 ₴







