вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP AiO 24-cr0002ru (9C9C2EA) Shell White
Стильний та простий у розгортанні моноблок HP 24-cr0002ua відмінно підходить для офісного чи домашнього користування. FHD екран з IPS матрицею, вузькими рамками та покриттям антивідблиску забезпечує відтворення високоякісного насиченого зображення. Потужний процесор AMD Ryzen 5 із високопродуктивною графічною системою допоможе швидко та якісно реалізувати проекти різних рівнів складності. Моноблок HP 24-cr0000ua стане вашим постійним помічником для організації та проведення онлайн зустрічей, навчань та семінарів. Він оснащений висувною камерою HP True Vision 720p HD із вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами. Розроблено для зменшення впливу на навколишнє середовище Перший у світі ПК, що містить перероблену кавову гущу, а також перероблений та океанічний пластик. Створено, щоб ви завжди залишалися на зв’язку з екіпажем Створений для справжньої співпраці завдяки висувній камері з можливістю нахилу, подвійним мікрофонам і вдосконаленій функції шумозаглушення. Щодня готовий працювати весь день Розпочніть день з надійним процесором AMD, великою місткістю накопичувача, швидким з’єднанням і великим обсягом пам’яті. Процесори серії AMD Ryzen 7000 Зовсім новий рівень швидкості й потужності гарантують процесори AMD Ryzen. Неймовірна швидкість для роботи й творчості. Відчуйте справжню свободу в гнучкості. Графічне ядро AMD Radeon Висока продуктивність роботи, незалежно від того, чи ви граєте в ігри, чи дивитеся відео. Дисплей Full HD IPS Насолоджуйтеся чітким зображенням під будь-яким кутом. Цей дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1080 має широкі кути огляду (178°), тож на ньому буде комфортно переглядати весь ваш улюблений контент. Антивідблискове покриття Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що вирішує проблему з відблисками.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 7520U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 4 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Вага | 5.53 кг г |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.5x484.9x186.3 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 610M |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | FreeDOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | немає даних |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 851,10 ₴




