вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор Acer 44.5" Predator X45bmiiphuzx (UM.MXXEE.001) OLED Black Curved 240Hz
- Немає в наявності
- Код: UM.MXXEE.001
111 765,10 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Acer 44.5" Predator X45bmiiphuzx (UM.MXXEE.001) OLED Black Curved 240Hz
Пориньте у нову реальність завдяки OLED-монітору X45, що передає захоплююче зображення UWQHD (3440x1440). Універсальний і потужний пристрій, який відкриває шлях до неперевершених пригод як для любителів ігор на комп’ютері, так і для поціновувачів консолі. OLED – ЦЕ ВСЕ Відкрийте для себе колосальний візуальний досвід на цьому справжньому OLED-дисплеї True 10-Bit, що характеризується неперевершено контрастністю та кінематографічними відтінками. Досягнення реалістичної яскравості з колірною гаммою 99% DCI-P3 та HDR10. Оновлення проти залишкового зображення забезпечує плавне відтворення без ефекту прилипання. ВПИШЕТЬСЯ У БУДЬ-ЯКИЙ ПРОСТІР Відчуйте багатогранність монітора X45 як заміни телевізора – він може бути центральним ігровим дисплеєм для потокової передачі даних або окремим командним гігантом. Перетворіть кожну візуальний досвід в екстраординарну подію. ЗУСТРІЧАЙТЕ ВИГИНИ Пориньте у безмежне занурення з чудовим вигином 800R монітора X45. Цей захопливий дизайн вражає геймерів, ставлячи їх в епіцентрі ігрового світу для справді дивовижної пригоди. AMD РОБИТЬ КАДРИ БЕЗДОГАННИМИ Зануртесь у гру з дисплеєм AMD FreeSync Premium™. Підтримка технології AMD гарантує відтворення кожним дисплеєм плавних ігор із змінною частотою оновлення (VRR), що усуває розриви, запинки зображення, артефакти та мерехтіння. ПРИГОТУЙТЕСЯ ДО ШАЛЕНОЇ ШВИДКОСТІ Досягайте незрівнянної швидкості геймплею завдяки приголомшливій частоті оновлення X45 240 Гц і часу відгуку пікселів 0,01 мс. Насолоджуйтеся плавними, безперервними сеансами без залишкового зображення, підготувавши ґрунт для ігрової майстерності. РОЗ’ЄМ ДЛЯ КОЖНОГО ПЕРИФЕРІЙНОГО ПРИСТРОЮ Оснащений найсучаснішими технологіями, X45 має роз’єми DisplayPort 1.4 і HDMI для консольних ігор. Універсальний USB-концентратор, що містить зокрема роз’єм USB Type-C з PD 90 Вт, легко вмістить усі додаткові периферійні пристрої.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 13 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 992.2х512.2-622.2х394.3 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 44.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.2, 1хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х200 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 45 Вт |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час реакції | 0.1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 450 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 765,10 ₴





