вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 34" P3424WEB (210-BFOB) IPS Black/Silver Curved
Підключайтеся, наче ви тут, з 34-дюймовим ізогнутим дисплеєм WQHD IPS, створеним для захоплюючих вражень та легкої співпраці! Потужна веб-камера: Вийдіть на перший план завдяки веб-камері 2K QHD, яка несе великий потенціал. Великий сенсор Sony STARVIS становить на 29,5% більший за попередню модель, збирає велику кількість світла для яскравої чіткості та живого зображення. Виглядайте чудово при слабкому світлі: Технології Тимчасового (3D) та Просторового (2D) шумозниження автоматично усувають розмите зображення та зернистість при слабкому світлі, а система автоматичного кадрування за допомогою штучного інтелекту тримає вас в центрі кадру, навіть якщо ви рухаєтеся. Голосно і чітко: Співпрацюйте, наче ви тут, завдяки вбудованим двом мікрофонам і подвійним динамікам потужністю 5 Вт, стратегічно розташованим у верхній частині монітора для поглибленого аудіо-досвіду. Захист взаємодії: Ручка для ручного закриття веб-камери та зручна кнопка вимкнення мікрофона на цьому моніторі, сертифікованому для Zoom, допомагають забезпечити, що ви спілкуєтеся лише тим, що хочете поділитися, коли хочете це зробити. Легке підключення: З легкістю запускайте засідання Teams за допомогою дотикового контролю зі швидким доступом на цьому моніторі, сертифікованому для Microsoft Teams. Співпрацюйте на кривій: Збільшена кривизна екрану покращує ваше поле зору, зменшує відбиття і створює майже однорідний візуальний фокус. Це зменшує рух очей по екрану, так що ви можете працювати комфортно протягом тривалого часу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 3440×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 10.8 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Вигнутий екран | Да |
| Габарити (ШхВхГ) | 815.6х445.8х242.4 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, RJ45, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 34" |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2, 2хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 31.5 Вт |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час реакції | 8 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 479,25 ₴










