вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 21.5" SA222QEbi (UM.WS2EE.E01) IPS Black 100Hz
Більш чіткі зображення в повному кольорі. Монітори Acer переносять користувача в ідеальний барвистий світ у форматі Full HD 1920x1080 та забезпечують оптимальне природне та чітке співвідношення контрастності. Частота оновлення 100 Гц Завдяки високій частоті оновлення 100 Гц і технології Visual Response Boost, яка забезпечує час відгуку 1 мс, під час гри кадри будуть плавно змінювати один одного практично без ефекту розмитості. Технологія VRB дає змогу знизити час відгуку MPRT (Moving Picture Response Time) до 1 мс. Це досягається завдяки швидкому вимкненню підсвітки або порожнім чорним вставкам між кадрами (їх ще називають «миготінням»). Цей ефект менш помітний під час швидкої зміни кольорів. Radeon FreeSync дає можливість забути про перешкоди, затримки, викривлення та «розриви» зображення, які не дають повністю зануритися в світ гри. Сучасні технології гарантують ідеальне відтворення навіть за високої частоти кадрів. Технологія Ultra-Low Blue Light Технологія BlueLightShield зменшує дію синього світла, яке може бути потенційно небезпечним, у спосіб регулювання колірного відтінку та яскравості. Ви можете легко знайти та вибрати чотири різних параметри фільтра на екрані через екранне меню, щоб знайти найкраще, що підходить для цього завдання. Технологія Flicker-Less Технологія Flicker-Less усуває мерехтіння екрана, забезпечуючи стабільне подавання живлення на дисплей. Це мінімізує випадки зорового напруження та інших потенційно небезпечних очних захворювань, коли ви втягнуті в тривалі, затягнуті ігрові сесії.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 2.8 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 492х380х192 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 21.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 1 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 18 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 182,65 ₴







