вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Монітор Acer 27" Nitro XV271UM3bmiiprx (UM.HX1EE.301) IPS Black 180Hz
Повне занурення в ігри завдяки плавним візуальним ефектам і реалістичним кольорам. Досліджуйте фантастичні нові світи з приголомшливою графікою, що забезпечується дисплеєм з роздільною здатністю WQHD і технологією Radeon FreeSync. Чудова синхронізація Насолоджуйтеся плавним геймплеєм завдяки технології AMD Radeon FreeSync, яка усуває переривання і підвисання. Частота оновлення екрана синхронізується з частотою зміни кадрів комп’ютера, що забезпечує плавне та швидке відображення ігрової графіки. Чудова графіка Оцініть приголомшливу графіку ваших улюблених ігор завдяки WQHD-дисплею. Насолоджуйтеся чіткістю зображень і реалістичними кольорами на цьому IPS-дисплеї з діагоналлю 27 дюймів. Переглядайте зображення разом з усіма охочими. Кольори залишаються незмінними навіть під кутом 178°. Знак якості Не всі ігрові монітори мають сертифікат VESA DisplayHDR 400. Цей галузевий стандарт визначає рівень якості HDR, включно з яскравістю, колірним охопленням, глибиною кольору та часом наростання сигналу. Грайте на новому рівні завдяки підвищеній точності відображення кольорів і контрастності. Приголомшливі кольори Пориньте в ігрові світи завдяки гіперреалістичним кольорам. Оцініть плавні колірні переходи, точні тіні й однорідне зображення по всьому екрану завдяки колірному охопленню 95% за стандартом DCI-P3 і показнику Delta E<2. Швидка зміна кадрів Насолоджуйтесь плавним геймплеєм без затримок завдяки частоті оновлення 180 Гц. А час відгуку 1 мс завдяки Visual Response Boost забезпечить чіткість зображення без розмиття навіть у найдинамічніших сценах. Зручне налаштування Забудьте про кнопки. Легко налаштовуйте параметри монітора за допомогою утиліти Acer Display Widget. Комфорт понад усе Технології Acer BlueLightShield і Flickerless зменшують навантаження на очі. А технології Acer ComfyView і Low Dimming усувають відблиски екрана і знижують вплив на очі. Приготуйтеся грати кілька годин безперервно з комфортом. Максимальна ергономічність Хороший монітор повинен забезпечувати максимум зручності. Кут нахилу від -5 до 20° дозволить вам працювати з комфортом. Кілька ігрових режимів Обирайте з безлічі ігрових і неігрових режимів, кожен з яких має унікальну колірну гаму: екшен, перегони, спорт і багато іншого! Налаштуйте всі свої додатки для автоматичного запуску в бажаному режимі.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.05 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 1082x623.5x61 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 28 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 530,05 ₴






