вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон Infinix Note 40 X6853 8/256GB Dual Sim Titan Gold
Перша власноруч розроблена мікросхема управління живленням від Infinix Infinix Cheetah X1 Представляємо першу революційну мікросхему управління процесом заряджання Infinix: передова технологія, що поєднує високоточне визначення потужності, універсальну підтримку сцен та модулі безпечного визначення напруги в одному чіпі. Неймовірно швидка зарядка 45Вт швидка зарядка Миттєве увімкнення живлення завдяки трьом налаштованим режимам відповідно до уподобань користувача. Акумулятори Infinix ємністю 5000 мАч у поєднанні з надійними функціями безпеки гарантують безпечний процес заряджання. Навіть після 1600 циклів акумулятор працюватиме протягом дня на одній зарядці. Відмовтеся від проводів Бездротова зарядка MagCharge Більше не потрібні дроти для підзарядки смартфона. Infinix MagKit спрощує процес зарядки - достатньо один раз клацнути, і все готове. Заряджайте інший телефон Реверсивна зарядка з легким керуванням Забудьте про проблеми із підзарядкою смартфона завдяки керованій системі реверсивної зарядки. Підтримка бездротової реверсивної зарядки Екран та дизайн Дуже вузька рамка Відчуйте неперевершений візуальний комфорт завдяки дизайну MDA: антена "прихована" під ультравузькою рамкою. Справді вражаюче зображення Яскравий AMOLED дисплей 120Гц Представляємо дисплей, що задовольняє будь-які бажання: чіткість, яскравість, висока частота оновлення та захист очей. Виправдовує всі очікування, елегантно і легко. Пропонуємо 'Active Halo' Перше у своєму сегменті ІІ-освітлення Зустрічайте свого нового помічника Active Halo. Завдяки найсучаснішим технологіям штучного інтелекту він легко ініціює розмови і зробить різні сцени ще яскравішими за допомогою заворожливих світлових ефектів. 108МП система камер Створюйте професійні фото на смартфоні завдяки надзвичайно чіткій системі потрійної камери NOTE 40 на 108 МП. Відкрийте дивовижний світ фотографії. Потужний зум 3-х кратне збільшення Розкрийте потужність деталізації в 108 мільйонів пікселів з 3-кратним суперзумом без втрати якості. Відкрийте потужність штучного інтелекту із процесором Helio G99 Ultimate Пристрій оснащений потужним чіпом на базі 6-нм техпроцесу: суттєве прискорення роботи системи та підвищення енергоефективності, розширена підтримка низки сценаріїв ІІ. Насолоджуйтесь плавною частотою кадрів Контроль частоти кадрів XBOOST У співпраці з першокласними розробниками гри ми відшліфували кожну деталь для стабільно високої частоти кадрів у популярних MOBA та FPS-іграх. Пориньте у неперевершений ігровий досвід із гарантованою максимальною продуктивністю. Звук від JBL Глибоке захоплююче аудіо Більш захоплюючий і потужний звук під час ігрових батлів завдяки подвійним стереодинаміка та налаштованому звуку від JBL.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Золотистий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | AMOLED |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultimate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 190 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.13х74.53х7.75 мм |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + скло |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 108+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 45 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Серія | Infinix Note 40 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 399,10 ₴










