вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Смартфон Infinix Note 40 Pro X6850 12/256GB Dual Sim Obsidian Black
Продуктивний процесор Завдяки 6-нм техпроцесу Helio G99 Ultimate смартфон має гарний рівень продуктивності та енергоефективності. До 16 Гб RAM Технологія розширення оперативної пам’яті дає змогу подвоїти кількість RAM з 8 до 16 Гб. Це позитивно впливає на швидкість завантаження і дозволяє запускати одночасно більшу кількість програм. 120 Гц. Робота інтерфейсу без лагів Преміальний FHD+ екран із частотою оновлення екрану 120 Гц забезпечує чудову плавність роботи інтерфейсу. Користувач може вибрати один із трьох режимів частоти оновлення екрана або вибрати автоматичний режим, який підлаштовуватиме параметри під поточні завдання. Прекрасні фотографії в будь-якому місці та в будь-який час 108 Мп камера високої роздільної здатності дозволить вам створювати і редагувати по-справжньому привабливі знімки. 32 Мп фронтальна камера Завдяки фронтальному спалаху селфі камера флагманського рівня дозволить знімати відмінні портрети навіть за поганого освітлення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Infinix |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | AMOLED |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 Ultimate |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | є |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 190 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.35х74.6х7.75 мм |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол + скло |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 108+2+2 Мп |
| Потужність заряджання | 70 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2436х1080 |
| Серія | Infinix Note 40 Pro |
| Сканер відбитків пальців на екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | 2x2.2 ГГц + 6x2.0 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 438,65 ₴










