вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) IPS Black/Silver
Опиніться в центрі уваги завдяки вражаючій веб-камері з роздільною здатністю 2K QHD. Великий сенсор Sony STARVIS на 29.5% більший, ніж у попередній моделі, і вбирає значну кількість світла, забезпечуючи чітке та яскраве зображення. Чудові зображення в умовах низької освітленості Функції тимчасового шумозаглушення (3D) і просторового шумозаглушення (2D) автоматично усувають розмитість і зернистість зображення в умовах низької освітленості, а функція автоматичного кадрування зі штучним інтелектом утримує вас в центрі кадру, навіть коли ви рухаєтеся. Гучний і чіткий звук Вбудовані подвійні мікрофони з функцією ехокомпенсації та подвійні динаміки потужністю 5 Вт стратегічно розміщені у верхній частині монітора для забезпечення чудового реалістичного звуку. Безпечна взаємодія Ручний затвор веб-камери та зручна кнопка вимкнення мікрофона на цьому моніторі, сертифікованому за стандартом Zoom, допомагають вам спілкуватися лише з тими, з ким ви хочете, і тоді, коли ви хочете. Полегшена співпраця Легко ініціюйте наради за допомогою програми Teams за допомогою сенсорного керування швидкого доступу на цьому моніторі, сертифікованому Microsoft Teams. Більша зона для спільної роботи Більша кривизна екрана збільшує поле зору, зменшує відблиски та забезпечує майже рівномірне фокусування. Це зменшує рух очей, що дозволяє комфортно працювати протягом тривалого часу. Підключення та продуктивність Завдяки можливостям дротового підключення, таким як RJ45 та USB-C, монітор забезпечує стабільне з’єднання Ethernet, живлення та дозволяє відтворювати аудіо та відео - і все це без зайвого клопоту на вашому столі. Живлення через USB-C Насолоджуйтеся потужністю до 90 Вт через порт USB-C і заряджайте свій ноутбук (навіть коли монітор вимкнений) за допомогою функції Always On Power Delivery. Це однокабельне рішення зменшує кількість кабелів на столі та дозволяє одночасно живити і передавати дані та аудіо. Покращена багатозадачність Впорядковуйте екран за допомогою функції Easy Arrange та зберігайте профілі за допомогою рішення Easy Arrange Memory. Плавне розгортання Керуйте своїми моніторами за допомогою функцій, які працюють автоматично, комплексно та сумісні з різними інструментами. Плануйте, як вас бачать інші Dell Peripheral Manager надає неймовірний набір функцій, таких як HDR, автоматичне кадрування зі штучним інтелектом, різні поля зору та пресети, що дає змогу легко налаштувати параметри відповідно до ваших уподобань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 8.28 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | є |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612х441х230 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-B, RJ45, mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | чорний з сріблястим |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2, 2хUSB Type-C |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х5 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 833 ₴










