вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Монітор Acer 31.5" Nitro XV320QUM5bmiiphx (UM.JX0EE.501) IPS Black 180Hz
Дозвольте монітору Acer Nitro XV320QUM5bmiiphx перенести вас у світ ігор. Технологія FreeSync Premium, висока частота оновлення 180 Гц, IPS-дисплей 2560x1440 і сертифікат VESA Certified DisplayHDR Ready (HDR 10) - все для занурення в неймовірно реалістичний ігровий процес. Чудова синхронізація Насолоджуйтеся плавним геймплеєм завдяки технології AMD Radeon FreeSync Premium. Частота оновлення синхронізується з частотою оновлення комп’ютера, що забезпечує плавне та швидке відображення ігрової графіки. Швидка зміна кадрів Насолоджуйтеся плавним геймплеєм без затримок завдяки частоті оновлення 180 Гц. Час відгуку 1 мс забезпечує високу чіткість динамічних сцен з ефектом занурення. Знак якості Монітор із сертифікатом VESA Certified DisplayHDR Ready (HDR 10) забезпечує вищу точність кольоропередачі та контрастність для геймінгу на абсолютно новому рівні. Цей галузевий стандарт визначає рівень якості HDR, включно з яскравістю, колірним охопленням, глибиною кольору та часом наростання сигналу. Кілька ігрових режимів Вибирайте з безлічі ігрових і неігрових режимів, кожен з яких має унікальну колірну гаму. Доступні режими "екшен", "перегони", "спорт" і багато інших! Налаштуйте всі свої додатки для автоматичного запуску в кращому режимі. Комфорт понад усе Технології для захисту зору дають змогу знизити навантаження на очі та грати годинами безперервно. Максимальна ергономічність Хороший монітор повинен забезпечувати максимум зручності. Забудьте про напругу м’язів шиї завдяки куту повороту 360°, регулюванню висоти 120 мм і куту нахилу від -5° до 35°. Кріплення VESA розширює можливості регулювання положення монітора і дає змогу одночасно використовувати кілька моніторів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 8.1 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 715x581x269 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х3 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 313,45 ₴







