вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T)
Компактний мультимедійний проектор XGIMI MoGo 2 був створений для використання вдома та за його межами. Пристрій має яскравість 400 лм, підтримує стандарт колірної передачі D65 і має 2 динаміки по 8 Вт. Усе це супроводжується передовими програмними алгоритмами для забезпечення високої якості картинки та звуку. Модель представлена у двох модифікаціях: звичайна і Pro. Відмінності між ними лише в стандартній роздільній здатності зображення - у Про вона більша і дорівнює 1920 x 1080 пікс. Якщо порівнювати MoGo 2 Pro з першим поколінням, то є ще одна дуже важлива і помітна відмінність - відсутність вбудованого акумулятора. Розробники пояснюють це тим, що вони хотіли зробити серію компактнішою. Виправдано це чи ні - вирішувати Вам, але перед тим, як купити XGIMI MoGo 2 Pro, варто обзавестися або доглянути собі powerbank з функцією швидкої зарядки 65 Вт або вище. Це якщо Ви захочете використовувати девайс в умовах відсутності розетки. У домашніх умовах живлення може бути класичним від розетки. Найкращий колір У MoGo 2 Pro інтегрований стандарт колірної температури D65 і підтримка колірної гами DCI-P3 на 90%. Це робить візуалізацію більш насиченою, барвистою і приємною для очей. Незрівнянна перевага з аналогічними продуктами на ринку. Дивіться улюблені фільми або інший контент, насолоджуючись усіма деталями та фарбами. Технологія ISA 2.0 Фірмова технологія XGIMI ISA 2.0 з модулем 3D ToF на 10 000 точок адаптує зображення залежно від навколишнього середовища. Технологія передбачає точну і повністю автоматичну корекцію трапецеїдальних спотворень, підстроювання зображення під екран, автофокусування, інтелектуальний захист очей і запобігання перешкод. Усе це є базовою начинкою для будь-якого проектора XGIMI нових поколінь. Корекція трапецій Зображення завжди буде прямокутним без Вашого втручання. Швидко та надійно. Автофокус Швидке автоматичне фокусування для досягнення чіткого зображення. Запобігання перешкодам Якщо на стіні є розетка, рамка або на шляху променів знаходиться рослина, MoGo 2 Pro автоматично скоректує трансляцію, щоб не було непотрібних тіньових плям. Вирівнювання під екран Якщо Ви здійснюєте трансляцію на спеціальне полотно, то ПЗ пристрою автоматично виявить і підлаштується до рамки. Захист очей ToF-лінза виявляє й аналізує перешкоди та автоматично затемнює трансляцію, щоб уберегти очі. Першокласний звук У портативному корпусі розташувалися 2 динаміки по 8 Вт кожен, що забезпечують передову якість звучання для пристрою у своєму класі. Є підтримка Dolby Audio і передбачено 4 аудіо-режими, які адаптовані під основні типи контенту: "Кіно", "Спорт", "Музика" і "Новини". Ваші потреби будуть повністю задоволені в пару кліків. Android TV 11.0 і технології Google Звична й універсальна ОС Android TV 11.0 забезпечує тисячами як платних, так і безкоштовних додатків. Контролюйте своє оточення, встановлюйте популярні стрімінгові платформи та насолоджуйтеся переглядом улюблених фільмів і передач на великому екрані. Вбудований Chromecast дає змогу транслювати різний матеріал, додатки та ігри через MoGo 2 Pro з Ваших пристроїв. А Google-асистент розширює способи взаємодії з девайсом і управління програванням.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XGIMI |
| Колір | Чорний |
| Тип матриці | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші інтерфейси | Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Базова роздільна здатність | 1920х1080 |
| Вага | 1.1 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 161х119х108 мм |
| Динаміки | 2х8 Вт |
| Діагональ | 1.016-5.08 м |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Контрасність | 350:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | немає даних Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Підтримка 3D | є |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип ламп | LED |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 400 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 021,15 ₴










