вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Портативний проектор XGiMi MoGo 2 (XK03T)
Проектор XGIMI MoGo 2 створений для того, щоб ви в будь-який момент отримали максимальне задоволення від перегляду фільмів, відео або спортивних подій, а також відчули кожну ноту в улюбленій музиці. Завдяки найвищій у своєму класі яскравості 400 люменів, голлівудському стандарту колірної температури D65, першокласним вбудованим динамікам об’ємного звучання і технології ISA 1.0 проектор забезпечує професійну картинку, незважаючи на свій компактний дизайн. Відмінна картинка і вдень, і вночі Проектор XGIMI MoGo 2 може похвалитися яскравістю 400 люменів, що є рідкістю у своєму класі. Тому він чудово передає колір, тепло і чіткість у будь-який час доби. Найкращий колір для кінематографічного досвіду голлівудського рівня Колір передає емоції, філософію та історію кожного фільму. Тому виробник інтегрував використовуваний у Голлівуді стандарт колірної температури D65 і колірну гаму DCI-P3. Тепер ви можете дивитися улюблені серіали з реалістичною деталізацією саме так, як задумав режисер. Технологія ідеальної якості DLP Портативний проектор XGIMI MoGo 2 оснащений технологією DLP. Тому він: Відображає більш насичені і точні кольори, кращий контраст і більш реалістичну гаму з мінімальною втратою яскравості. Забезпечує рівномірну яскравість по всьому зображенню завдяки багатоканальному дизайну оптичного шляху, тому не турбуйтеся про надто світлий центр і темні краї. Забезпечує гладке та плавне зображення: квадратні пікселі з меншим інтервалом гарантують більш делікатну картинку без зернистості. Має більш тривалий термін служби: низький нагрів, низький рівень шуму, термін служби 25 000 годин. Для дому та для розваг на вулиці Портативні проектори XGIMI - переможці світових нагород у сфері промислового дизайну, тому вони ідеально підходять для дому та для вулиці. Тим паче пристрій зручно живиться від повербанка. Технологія інтелектуальної адаптації екрана XGIMI Провідна в галузі технологія інтелектуальної адаптації екрана ISA XGIMI дає змогу вам легко налаштувати проектор, MoGo 2 забезпечує автоматизований і безперервний перегляд ваших улюблених відео: Автоматична корекція кутових спотворень: Розмістіть MoGo 2 безпосередньо перед стіною/екраном або під вертикальним/горизонтальним кутом +/- 40° і стежте, як він автоматично налаштовує дисплей на ідеальне квадратне зображення. Автофокус забезпечує чіткість екрана та якісний нон-стоп перегляд. Інтелектуальне уникнення перешкод: MoGo 2 автоматично масштабує свій дисплей навколо розеток, фоторамок і рослин. Інтелектуальне вирівнювання екрана: проектор автоматично зіставляє своє зображення з екраном за лічені секунди. Звук нового рівня з додатковими режимами MoGo 2 досяг безпрецедентного рівня якості звуку для портативних проекторів. Насолоджуйтеся двостороннім тривимірним звуком, що забезпечується двома динаміками по 8 Вт, сумісними з Dolby Audio. Тож на вас очікують неймовірні враження від перегляду спортивних подій, фільмів і прослуховування музики. Обирайте серед режимів "Кіно", "Спорт", "Музика" та "Новини", професійно налаштованих відповідно до потреб аудіо. Неперевершені розваги з Android TV 11.0 від Google Play Завдяки інтеграції Google Play ваш MoGo 2 отримує доступ до більш ніж 5000 платформ, включно з HBO, Showtime і YouTube. Тому ви завжди зможете насолодитися топовими фільмами та незабутніми емоціями. Вбудований Chromecast Інтеграція з Chromecast дає змогу транслювати музику, відео та навіть ігри безпосередньо в MoGo 2 з вашого смартфона, планшета або ноутбука. Це зручний і швидкий спосіб під’єднання для перегляду відео або прослуховування музики. Функції, які вам сподобаються Портативний проектор XGIMI MoGo 2 оснащений Bluetooth 5.0 і дводіапазонним Wi-Fi 2.4/5G, тож у вас точно не буде проблем із якістю з’єднання. Також девайс має низький рівень шуму та підтримує 3D.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XGIMI |
| Тип матриці | DLP |
| Інтерфейси | Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші інтерфейси | Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Базова роздільна здатність | 1280х720 |
| Вага | 1.1 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 161х119х108 мм |
| Динаміки | 2х8 Вт |
| Діагональ | 1.016-5.08 м |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Колір | Срібний |
| Контрасність | 350:1 |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1280х720 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | немає даних Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Підтримка 3D | є |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип ламп | LED |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 400 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 728,65 ₴










