вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор Samsung 27" Odyssey G6 LS27DG600 (LS27DG600SIXCI) OLED Silver 360Hz
- Немає в наявності
- Код: LS27DG600SIXCI
51 838,65 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Samsung 27" Odyssey G6 LS27DG600 (LS27DG600SIXCI) OLED Silver 360Hz
Samsung Odyssey OLED G6 G60SD - 27-дюймовий QD-OLED монітор із частотою оновлення 360 Гц, часом відгуку 0.03 мс і нескінченним коефіцієнтом контрастності. Частота оновлення 360 Гц усуває затримки, забезпечуючи захопливий ігровий процес і надплавне передавання руху в кожній сцені. Час відгуку 0.03 мс і відсутність розмитості зображення дають гравцям перевагу на кожному етапі проходження гри. HDR Модель є HDR-сумісною і підтримує повноцінну роботу з HDR10 контентом. Він відображає 1 млрд відтінків і має колірне охоплення DCI-P3 99%. RGB-підсвічування Підсвічування Core Lighting+ додасть індивідуальності вашій ігровій зоні, а безліч колірних режимів дасть змогу перенести гру в реальний світ. Якість зображення OLED Samsung OLED забезпечує чудову яскравість з широким спектром кольорів, відтінків і контрастності для незмінно яскравого зображення. Завдяки яскравості 250 ніт (тип.) і широкій колірній гамі кожна сцена оживає в яскравих деталях. Глибокий рівень чорного Розкрийте кожну таємницю з безмежною експресією. Насолоджуйтеся справжніми чорними та темними кольорами на екрані без втрат світла на пікселях для максимальної виразності кольору та глибини в кожній грі. Випереджайте супротивників із максимальною швидкістю Рухайтеся, контратакуйте та атакуйте швидше за інших завдяки технології OLED, що забезпечує майже миттєвий час відгуку - 0,03 мс (GtG). Випереджайте конкурентів завдяки інтерфейсам HDMI 2.1 та DisplayPort, що забезпечують частоту оновлення 360 Гц у роздільній здатності QHD. Кожна мілісекунда має значення, коли ви змагаєтеся з найкращими. Безперебійний потік гри AMD FreeSync Premium Pro Гіперекшн без перешкод. Підтримка змінної частоти оновлення (VRR) з AMD FreeSync Premium Pro забезпечує синхронізацію графічного процесора та панелі, щоб уникнути переривань, затримок екрана та розривів зображення. Швидкісні та складні ігрові сцени стабільні та не зависають, забезпечуючи максимальну конкурентну перевагу.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | OLED |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.9 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.7x554.2x263.5 мм |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.0, 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Срібний |
| Контрастність | 1000000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 0.03 мс |
| Частота оновлення | 360 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 838,65 ₴









