вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Монітор Acer 31.5" Predator XB323QUM3bmiiphx (UM.JX3EE.304) IPS Black 180Hz
- Немає в наявності
- Код: UM.JX3EE.304
23 715,45 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Монітор Acer 31.5" Predator XB323QUM3bmiiphx (UM.JX3EE.304) IPS Black 180Hz
Витончена підставка Металева підставка з основою напівкруглої форми втілює ідеальну геометричну естетику. Гнучкі можливості Досконала форма, чудова функціональність. Ергономічний дизайн дозволяє нахиляти та повертати монітор, а також регулювати висоту. Насиченість відтінків У цей монітор ми додали сертифікацію VESA DisplayHDR, щоб ви змогли насолодитися по-справжньому якісним геймплей незалежно від часу доби. Максимальна чіткість Для динамічних ігор дуже важливий малий час відгуку. Завдяки зменшеному до 1 мс часу відгуку ви зможете розпрощатися з розмитим зображенням на екрані. Розширення спектру Точність передачі кольорів дозволяє відображати найменшу деталь, тому ми пропонуємо широкий колірний охоплення з високою точністю передачі кольору. Ще більше деталей Отримайте перевагу перед супротивником завдяки можливості точного настроювання з регулюванням рівня чорного для неперевершеної деталізації сцен зі слабким освітленням. Точно в ціль Завдяки можливості налаштування точок прицілу ви навряд чи промахнетесь. Можна вибрати один із трьох доступних варіантів у налаштуваннях екранного меню або GameView. Ваш ідеальний режим GameView також дозволяє вибрати один із трьох ігрових режимів: екшен, гонки або спорт. Грайте в режимі за замовчуванням або створіть профіль для максимального комфорту. Predator Gameview Predator GameView надає низку корисних можливостей, таких як налаштування рівня чорного, регулювання точності кольору та багато іншого.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 9.3 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 715.7х580.6х194.8 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 31.5" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 41 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 715,45 ₴






