вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Монітор Acer 24.1" Acer Nitro XV242Fbmiiprx (UM.FX2EE.F01) TN Black 540Hz
Acer XV242Fbmiiprx — сучасний та надійний ігровий монітор від відомої компанії. Він отримав 24.1” дюймовий екран з роздільною здатністю Full HD, яка надасть картинці чіткості та реалістичності. Час відгуку становить всього лиш 1 мс, що є вагомою перевагою над супротивниками, особливо в динамічних іграх. Завдяки широким кутам огляду 170°C та високій графічній контрастності за таким монітором з легкістю можуть працювати графічні дизайнери та любителі хорошої передачі кольорів. Технологія AMD FreeSync забезпечує змінну частоту оновлення для низької затримки, без розривів під час гри. Монітор використовує переваги технології HDR, щоб забезпечити більш яскраві кольори та вищий рівень контрастності порівняно з іншими моніторами. Дизайн виробу класичний, виконаний у чорному кольорі. Підставка має сучасний дизайн та характеризується стійкістю. Завдяки ергономічно розробленій підставці він забезпечує нахил, поворот і регулювання висоти, щоб ви могли легко знайти ідеальне положення для перегляду. Дисплей також сумісний зі стандартом VESA для настінного кріплення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 4.7 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 558x503x234 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 24.1" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 170°/160° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 41 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | TN |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 540 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 513,45 ₴






