вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Геймерський стіл Cougar E-Star 120
Електричний стіл E-Star призначений для оптимізації корисного простору. Завдяки регульованій висоті, налаштуванням пам’яті та ергономічному дизайну E-Star допоможе вам зберегти здоров’я, а ваші враження від гри запам’ятаються надовго! Максимальний корисний простір Вертикальність підставки для монітора максимально ефективно використовує функціональний простір, а лоток для прокладання кабелів і гачок для гарнітури звільняють стіл від безладу, максимально збільшуючи корисну площу. Персоналізовані налаштування висоти Електричне регулювання висоти з двома налаштуваннями пам’яті дозволяє вам знайти і зберегти ідеальну висоту, сидячи або стоячи. Мінімізація втоми призводить до підвищення концентрації уваги та підготовки до наступного раунду. Текстурований ламінат Ламінат із текстурою вуглецевого волокна надає поверхні столу гладкого та сучасного вигляду. Повний настільний килимок для миші Килимок для миші покриває весь стіл, забезпечуючи повну свободу рухів миші.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22.5 кг г |
| Висота | 720-1170 мм см |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Глибина | 600 мм см |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал стільниці | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | є |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | лінійний |
| Ширина | 1200 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 958,65 ₴










