вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Samsung 27" ViewFinity S8 (LS27D804UAIXCI) IPS Black
РОздільна здатність UHD Візуальна досконалість для професіоналів. Роздільна здатність UHD (3840x2160) розкриває приховані деталі завдяки більшій щільності пікселів. Професіонали можуть поринути у велику колірну деталізацію та мати більше екранного простору, щоб створювати складні проекти, комбіновані діаграми та динамічний відеоконтент із більш плавним робочим процесом. Підвищена реалістичність завдяки більшій кількості кольорів 1,07 мільярда кольорів з HDR10 Насолоджуйтесь ширшою гамою кольорів для приголомшливої точності і деталізації. HDR10 забезпечує безмежний діапазон відтінків та реалістичну кольоропередачу, насиченість темних тонів та яскравість світлих. Кожен фрагмент контенту тішить око та відтворюється саме так, як було задумано. Підключення та налаштування відповідно до ваших потреб Порти USB-C та LAN Підключіть все необхідне для покращення робочого простору. Порт USB-C дозволяє одночасно заряджати пристрої потужністю 90 Вт і надсилати дані, а вбудований порт LAN підключатися до ноутбука без локальної мережі для використання Ethernet. Легко використовуйте відразу кілька джерел Вбудований KVM-перемикач дозволяє підключати до монітора два джерела одночасно та керувати ними за допомогою однієї клавіатури та миші. Ви самі вибираєте: доступні режими розділеного екрану, Картинка у картинці або Картинка на картинці. Працюйте ефективніше і позбавтеся клопоту з кількома пристроями завдяки простому перемиканню входів та багатозадачності. Легке та миттєве налаштування Підставка Easy Setup Stand Підставка Easy Setup Stand створює ідеальний робочий простір без інструментів або гвинтів. Коли настане час щось змінити, просто натисніть кнопку і насолоджуйтесь гнучкістю налаштування. Універсальний підхід до перегляду Ергономічний дизайн Екран, що регулюється по висоті та нахиляється, забезпечує найкращий кут огляду та максимальну зручність. Тепер ви можете повертати екран на 90 градусів, що ідеально підходить для перегляду об'ємних документів із меншим прокручуванням. Зніміть напругу з очей Сертифікована TUV система розумного захисту очей Не напружуйте очі, зменшивши навантаження від перегляду екрана. Для тих, хто працює над проектами допізна, яскравість та температура кольору автоматично оптимізуються відповідно до оточуючих. Система захисту очей, що отримала сертифікат TUV, знижує рівень мерехтіння екрана та захищає очі від надмірного синього світла.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.1 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.9х556.6х220 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, RJ-45 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 39 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 058,65 ₴










