вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 23.8" XF240YM3biiph (UM.QX0EE.319) IPS Black 180Hz
Чудова синхронізація Насолоджуйтесь плавним геймплеєм без розривів зображення завдяки технології AMD FreeSync Premium. Частота оновлення синхронізується із частотою оновлення комп’ютера, що забезпечує плавне та швидке відображення ігрової графіки. Чудова графіка Насолоджуйтесь чіткістю зображень та реалістичними кольорами на цьому IPS-дисплеї з діагоналлю 23.8 дюймів. Переглядайте зображення разом із усіма бажаючими. Кольори залишаються незмінними навіть під кутом 178°С. Швидка зміна кадрів Насолоджуйтесь плавним геймплей без затримок завдяки частоті оновлення з можливістю збільшення до 180 Гц. А час відгуку 1 мс завдяки Visual Response Boost забезпечить чіткість зображення без розмиття навіть найдинамічніших сценах. Реалістичне зображення Вдихніть життя у гру. Завдяки підтримці стандарту HDR10, який забезпечує більш високий рівень контрастності та широку кольорову гаму, ви отримаєте більш контрастні чорний та білий відтінки, а як наслідок – максимально реалістичне зображення. Сертифікація Eyesafe та TUV Технології Acer BlueLightShield та Flickerless зменшують навантаження на очі. А технології Acer ComfyView та Low Dimming усувають блиск екрану та знижують вплив на очі. Приготуйтеся грати кілька годин безперервно з комфортом. Максимальна ергономічність Хороший монітор має забезпечувати максимум зручності. Кут нахилу від -5 ° до 20 ° дозволить вам грати з комфортом. Гіперреактивна гра Випереджайте суперників завдяки максимально швидкому часу реагування. Завдяки наднизькій затримці введення ви зможете виграти безцінні мілісекунди для вирішального удару.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 3.2 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 540х480х240 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 75x75 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 665,65 ₴







