вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Samsung 27" ViewFinity S6 (LS27D604UAIXCI) IPS Black
Насолоджуйтеся плавним зображенням і технічними характеристиками Візуальна досконалість для професіоналів. Роздільна здатність QHD (2560x1440) і частота оновлення екрана 100 Гц разом розкривають приховані деталі завдяки більшій щільності пікселів, одночасно зменшуючи при цьому затримку та розмиття руху. Занурюйтесь у складні проєкти, комбіновані діаграми та динамічний відеоконтент із більш плавним робочим процесом. 1,07 мільярда кольорів з HDR10 Насолоджуйтесь ширшою гамою кольорів для приголомшливої точності та деталізації. HDR10 забезпечує безмежний діапазон відтінків і реалістичну передачу кольорів, насиченість темних тонів і яскравість світлих. Кожен фрагмент контенту тішить око і відтворюється саме так, як було задумано. USB-C, LAN та підтримка Daisy Chain Під’єднайте все необхідне, щоб покращити свій робочий простір. Порт USB-C дозволяє одночасно заряджати пристрої потужністю 90 Вт і передавати дані, а вбудований порт LAN – під’єднуватися до ноутбука без локальної мережі для використання Ethernet. Крім того, ви можете створювати розширений робочий простір, з’єднавши два монітори в послідовний ланцюжок за допомогою функції Daisy Chain. Вбудований KVM-перемикач Вбудований KVM-перемикач дозволяє підключати до монітора два джерела одночасно і керувати ними за допомогою лише однієї клавіатури та миші. Ви самі обираєте: доступні режими розділеного екрана, Картинка у картинці або Картинка за картинкою. Працюйте ефективніше і позбудьтеся клопоту з кількома пристроями завдяки простому перемиканню входів і багатозадачності. Універсальний підхід до перегляду Екран, що регулюється по висоті та нахиляється, забезпечує найкращий кут огляду та максимальну зручність. Тепер ви також можете повертати екран на 90 градусів, що ідеально підходить для перегляду об’ємних документів із меншою прокруткою. Зніміть напругу з очей Не напружуйте очі, зменшивши навантаження від екрана. Для тих, хто працює над проєктами допізна, яскравість і температура кольорів автоматично оптимізуються відповідно до оточення. Система захисту очей, що отримала сертифікат TUV, знижує рівень мерехтіння екрана та захищає очі від надмірного синього світла.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 6.1 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.9х556.6х220 мм |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm, RJ-45 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.0 |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 31 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 008,65 ₴










