вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Samsung 27" ViewFinity S7 (LS27D700EAIXCI) IPS Black
Оцініть приголомшливу деталізацію Візуальна досконалість для професіоналів. Роздільна здатність UHD (3840x2160) розкриває приховані деталі завдяки більшій щільності пікселів. Професіонали можуть зануритися в більшу деталізацію кольорів і мати більше екранного простору, щоб створювати складні проєкти, комбіновані діаграми та динамічний відеоконтент із більш плавним робочим процесом. 1,07 мільярда кольорів з HDR10 Насолоджуйтесь ширшою гамою кольорів для приголомшливої точності та деталізації. HDR10 забезпечує безмежний діапазон відтінків і реалістичну передачу кольорів, насиченість темних тонів і яскравість світлих. Кожен фрагмент контенту тішить око і відтворюється саме так, як було задумано. Під’єднуйте більше пристроїв Максимально просте під’єднання пристроїв завдяки портам HDMI та DP. Ця дивовижна практичність не лише спрощує налаштування, а й підвищує продуктивність, забезпечуючи плавний робочий процес. Підставка Easy Setup Stand Підставка Easy Setup Stand створює ідеальний робочий простір без жодних інструментів чи гвинтів. Коли прийде час щось змінити, просто натисніть кнопку і насолоджуйтеся гнучкістю налаштування. Зніміть напругу з очей Не напружуйте очі, зменшивши навантаження від екрана. Для тих, хто працює над проєктами допізна, яскравість і температура кольорів автоматично оптимізуються відповідно до оточення. Система захисту очей, що отримала сертифікат TUV, знижує рівень мерехтіння екрана та захищає очі від надмірного синього світла.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.9x473.2x180 мм |
| Додаткові роз'єми | mini-jack 3.5 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 3840х2160 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 37 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 008,65 ₴










