вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 1200VA/660W, USB (5E1200UD)
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення Eaton 5E1200UD забезпечує ефективне живлення та надійний захист вашого обладнання при перебоях з електропостачанням. ДБЖ призначене для роботи з комп’ютерами, робочими станціями, периферійним обладнанням, інтернет-маршрутизаторами, NAS, телевізорами, ігровими приставками, системами охорони будинку, точками продажу тощо. Технологія автоматичного регулювання напруги AVR покращує параметри вихідної напруги, що дозволяє заощадити заряд батареї при відключенні електроенергії. Функція «холодного старту» дозволяє автоматично включитися приладу і працювати від акумуляторної батареї при відсутності електропостачання від мережі. Зарядка батареї триває і при вимкненому ДБЖ. ДБЖ Eaton 5E1200UD самостійно здійснює перевірку стану батареї та сигналізує про необхідність її заміни. Використовуйте USB порт та легко керуйте ДБЖ зі свого ПК – аналізуйте використання енергії та управляйте його параметрами. ДБЖ Eaton 5E1200UD сумісне з операційними системами Windows, MacOS та Linux.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 8.37 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 133x180x330 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від перевантаження | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 4 |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 4 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 660 Вт |
| Потужність повна | 1200 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 899,60 ₴



