вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Опис товару
Бутербродниця Magio MG-378
Бутербродниця MG-378 має всі необхідні функції для того, щоб швидко приготувати смачні та поживні сендвічі. Одночасно в ній можна випікати відразу по 4 сендвічі, краї яких щільно спаюють борти форм, надійно замикаючи начинку всередині. Корпус виготовлений із висококласного термостійкого пластику. Нагрівальний елемент потужністю 750 Вт забезпечить швидке і рівномірне нагрівання двох робочих поверхонь з керамічним покриттям. Бутербродниці Magio дуже зручні у користуванні, сендвічі не пригорають і легко витягуються. Завдяки компактним розмірам та фіксатору бутербродницю зручно зберігати. На кришці є світлові індикатори живлення та готовності до роботи, що полегшує контроль процесу приготування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор готовності | є |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Вага | 0.75 кг г |
| Додатково | можливість вертикального зберігання |
| Змінні панелі | відсутні |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Пластини для вафель | немає |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печіву | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів / бутербродів | немає |
| Потужність | 750 Вт Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 21 х 22 х 8.5 см |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | бутербродниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴









