вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%24 дні
Опис товару
Відпарювач Tefal IT2460E0
Відпарювач Tefal Pro Style One – це зручне та ефективне рішення для швидкого усунення складок та догляду за всіма типами тканин. Завдяки потужності 1800 Вт і постійній подачі пари до 37 г/хв, пристрій легко справляється з будь-якими, навіть найстійкішими заломами. Він безпечний для використання з делікатними матеріалами, а система вертикальної підтримки дозволяє розгладжувати одяг та текстиль без використання дошки для прасування, що значно спрощує процес догляду за речами. Компактний розмір та швидкий час нагріву – всього 45 секунд – роблять Pro Style One ідеальним для оперативної підготовки одягу перед виходом чи обробки великої кількості речей за один раз. Час автономної роботи досягає 50 хвилин, що дозволяє відпарювати не лише гардероб, але й штори, меблеві оббивки та інші текстильні вироби. Завдяки цьому відпарювач стає функціональним приладом для будинку, який не тільки освіжає одяг, та й ефективно дезінфікує його. Знімний резервуар для води додає зручності використання, дозволяючи легко переміщати пристрій по будинку. Його мобільність та продуманий дизайн роблять щоденне використання максимально комфортним. Tefal Pro Style One заощаджує час та сили, пропонуючи професійний рівень догляду за речами прямо у вас вдома.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення | є |
| Вага | 4.2 кг г |
| Вертикальна прасувальна дошка | відсутня |
| Вертикальне відпарювання | є |
| Довжина шлангу | немає |
| Довжина шнура | немає даних м |
| Додаткові насадки | щітка для тканини |
| Захист від накипу | є |
| Знімний резервуар для води | є |
| Колір | білий з бірюзовим |
| Матеріал підошви | нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуару для води | 1.5 л |
| Обертання шнура на 360° | відсутнє |
| Основна насадка | пряме випаровування + прасування з парою |
| Паровий удар | немає |
| Постійна пара | є |
| Потужність | 1800 Вт Вт |
| Потужність парового удару | немає |
| Потужність постійної подачі пари | 37 г/хв |
| Регулювання температури | є |
| Регулятор подавання пари | є |
| Розміри | 167 x 49.5 x 30.5 см |
| Система «Капля-стоп» | немає |
| Система самоочищення | є |
| Стійка-вішалка | є |
| Терморукавичка | немає |
| Тип відпарювача | стаціонарний |
| Тиск пари | немає даних |
| Час нагрівання води | 45 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 599 ₴







