вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 (12SB0012UI) Luna Grey
Звільніть ваш потенціал з ThinkCentre Neo 50a 27 Gen 5 Моноблок Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 Luna Grey – це стильний та компактний моноблок, розроблений спеціально для сучасних робочих просторів. Оптимізований для виконання високопродуктивних завдань цей настільний комп’ютер позиціонується як ідеальне рішення для домашнього офісу або гібридного робочого середовища. Завдяки процесору 13-го покоління Intel Core, цей комп’ютер забезпечує високу продуктивність, мінімізуючи при цьому шум під час роботи. Потужність та ефективність Моноблок ThinkCentre Neo 50a Gen 5 оснащений процесором 13-го покоління Intel Core, який забезпечує оптимальну продуктивність і дозволяє легко справлятися з багатозадачністю. Потужність процесора та кількість ядер та потоків гарантують безперебійну роботу, а вбудовані можливості сучасних технологій забезпечують надійність у використанні. ThinkCentre Neo 50a Gen 5 оснащений оперативною пам’яттю DDR5, передовим SSD накопичувачем та високоякісною відеокартою від Intel. Ці характеристики дозволяють насолоджуватися швидким виконанням завдань, приголомшливою якістю зображення та плавною роботою програм. Продуманий дизайн та безпечне сховище для ваших даних Стильний та ергономічний дизайн моноблоку ThinkCentre Neo 50a Gen 5 створений для максимального комфорту роботи. Модель доступна як з можливістю дотику до екрану, так і без неї, забезпечуючи високу чіткість зображення з плавним відтворенням та покращеним візуальним досвідом. Його практично безрамковий екран і витончений, вузький дизайн дозволяють користувачам налаштовувати монітор відповідно до їх уподобань. ThinkCentre Neo 50a Gen 5 завжди готовий до роботи. Він поставляється з опціональною системою безпеки ThinkShield, що включає цілий комплекс засобів захисту даних. Вбудований модуль довіреної платформи (fTPM) забезпечує шифрування критичної інформації, запобігаючи витоку даних, а функція e-shutter забезпечує конфіденційність за потреби - включайте та вимикайте її на власний розсуд. Крім того, Lenovo Vantage ретельно стежить за станом ваших даних та пристрою, попереджаючи про можливі збої, підозрілі WiFi-підключення, потреби у відновленні даних та багато іншого. Створений, щоб працювати з вами ThinkCentre Neo 50a Gen 5 AIO моноблок дозволяє повною мірою продемонструвати новітні технології та розкриває нові можливості для ефективного ведення бізнесу та повсякденних завдань. Його інноваційні функції, висока продуктивність та безпека роблять його ідеальним вибором для тих, хто прагне комфорту, продуктивності та захисту даних.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | 13420H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 2.1 - 4.6 ГГц |
| Вага | 7.1 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 611.72x473.16x192 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 334,65 ₴








