вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 27" XV272UW2bmiiprx (UM.HX2EE.201) IPS Black 240Hz
Acer XV272UW2bmiiprx - це ігровий монітор преміум-класу з 27-дюймовим IPS-екраном, який поєднує високу роздільну здатність і надшвидку частоту оновлення. Монітор ідеально підходить для геймерів та кіберспортсменів, пропонуючи частоту оновлення 240 Гц та відмінний час відгуку в 1 мс, що гарантує плавний ігровий процес без затримок. Технологія AMD FreeSync Premium забезпечує синхронізацію кадрів із відеокартою, усуваючи розриви зображення. Acer 27" XV272UW2bmiiprx - це відмінний вибір для геймерів, яким потрібні висока роздільна здатність, висока частота оновлення і якісна передача кольору. Потужні ігрові функції в поєднанні з ергономічним дизайном роблять цей монітор ідеальним для інтенсивних ігрових сесій і повсякденних.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.98 кг г |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 620х520х240 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулювання за висотою | є |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 44 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Яскравість | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 344,50 ₴







