вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Acer Aspire C24-195ES (DQ.BM5ME.003) Silver
Виконуйте ШІ-обчислення на моноблоці Насолоджуйтеся винятковою продуктивністю та ефективною обчислювальною потужністю штучного інтелекту процесорів Intel Core Ultra з технологією Intel AI Boost у парі з оперативною пам’яттю DDR5 і швидким твердотілим накопичувачем, а також з Intel Unison, що об’єднує всі ваші пристрої. Intel AI Boost Завдяки спеціальному рушію штучного інтелекту Intel, Intel AI Boost розвантажує центральний процесор від обчислювальних завдань штучного інтелекту та оптимізує їх виконання в сотнях програм. Забезпечення всіх з’єднань Насолоджуйтеся надшвидким і стабільним з’єднанням завдяки Wi-Fi 7. Моноблок Aspire C також оснащений Bluetooth з підтримкою LE audio, USB 3.2 Gen 2 Type-C і портом HDMI та підтримує широкий спектр варіантів підключення для всіх ваших периферійних пристроїв. Оптична чіткість Моноблок Aspire C поставляється з дисплеями з вузькими рамками та неймовірним співвідношенням екрана до корпусу, оснащеними технологією Acer BlueLightShield для комфортного перегляду. Створений для універсальності Тонкий, ергономічний і мінімалістичний моноблок Aspire C забезпечує виняткову гнучкість і багатофункціональність завдяки екрану з можливістю нахилу (від -5 до 25°) і повороту (до 30° вліво/вправо) на універсальній регульованій по висоті ергономічній підставці (до 120 мм). Співпрацюйте з упевненістю Завдяки рішенням зі штучним інтелектом, таким як Acer PurifiedVoice і Windows Studio Effects, доповненим вебкамерою з роздільною здатністю 5MP 1944p (із затвором для захисту конфіденційності) і двома цифровими мікрофонами, ви зможете впевнено співпрацювати й залишатися на зв’язку з друзями та родиною так, ніби вони зовсім поруч. Технологія Acer PurifedVoice з ШІ для пониження шумів Використовуючи алгоритми штучного інтелекту для виявлення та придушення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 155U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 1.7-4.8 ГГц |
| Вага | 5.7 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 540.4x405.2x37.3 мм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 65 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 786,65 ₴










