вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP All-in-One 27-CR0054RU (A45DZEA) Jet Black
Піклування про планету 27-дюймовий моноблок HP «все в одному» дає змогу робити більше, використовуючи менше. Він відповідально виготовлений з використанням переробленого пластику, а також має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, оновленій пам’яті та розширеним можливостям багатозадачності ви не знайдете жодних компромісів для підвищення продуктивності. Розроблений для зменшення впливу на навколишнє середовище Перший у світі моноблок з переробленої кавової гущі, що містить пластик, перероблений після споживання та виловлений з океану. Створено, щоб ви завжди були на зв’язку зі своєю командою Створений для справжньої співпраці, з камерою що нахиляється, подвійними мікрофонами та вдосконаленим шумозаглушенням. Готовий до щоденної роботи Надійний процесор Intel, великий обсяг оперативної пам’яті та швидкий накопичувач - все це допоможе вам розпочати новий день. Вийдіть за рамки продуктивності, щоб ваш моноблок міг робити ще більше одночасно Пристрій пропонує більше, ніж просто високу продуктивність. Процесори Intel Core покращують обчислення в реальному часі та забезпечують більш ефективну багатозадачність Графіка Intel Iris Вражаюча продуктивність для творчості, ігор та розваг. IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD Насолоджуйтесь кришталево чистим зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широким кутам огляду 178° та роздільній здатності 1920x1080 ви завжди матимете чудовий досвід від перегляду улюбленого контенту. Антиблікова панель Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антибліковою панеллю. Завдяки антивідблиску та низькому рівню глянцю ви не будете відчувати дискомфорт, працюючи під променями сонця. Без мерехтіння Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ви можете усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | 1355U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 1.7 - 5.0 ГГц |
| Вага | 6.7 кг г |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5x516x186.3 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 74 713,05 ₴




