вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок HP All-in-One 27-CR1007RU (A45E4EA) Jet Black
HP All-in-One 27 — це персональний моноблок із великим 27-дюймовим екраном, який поєднує потужність комп’ютера з компактним дизайном. Ця модель ідеально підходить для роботи, розваг або навчання, забезпечуючи користувачам великий простір для відображення та продуктивності. Потужність нового рівня, розроблена з турботою про планету 27-дюймовий моноблок HP дає змогу робити більше, витрачаючи менше енергії. Він відповідально виготовлений з використанням переробленого та океанічного пластику і має золотий сертифікат EPEAT та сертифікат ENERGY STAR. Завдяки потужному процесору, оновленій пам’яті та розширеним можливостям багатозадачності ви не знайдете жодних компромісів для підвищення продуктивності. Підключайтеся та працюйте на своїх умовах Безперешкодне підключення за допомогою висувної камери з можливістю нахилу та вдосконаленого програмного забезпечення для зменшення шуму. Покращений перегляд і розваги з ефектом занурення Пориньте у світ дисплея з тонкими рамками з 3 боків, безшовним підключенням і співвідношенням екрана до корпусу 90%. Пристрій на весь день і на весь час Потужний процесор Intel Core, швидкісні з’єднання та великий обсяг пам’яті дозволять вам бути готовим до будь-якого дня. Витончений, функціональний та екологічний Екологічно чистий дизайн із використанням перероблених матеріалів, пластику з океану та сертифікатів EPEAT Gold і ENERGY STAR. Гра без компромісів Будьте тим, ким хочете, у грі та поза нею завдяки оптимізованій продуктивності та новим функціям. Грайте більше та працюйте розумніше з процесором Intel Core. IPS-дисплей з роздільною здатністю FHD Насолоджуйтеся кришталево чистим зображенням під будь-яким кутом. Завдяки широким кутам огляду 178° і яскравій роздільній здатності 1920x1080 ви завжди матимете чудовий огляд улюбленого контенту. Антивідблисковий дисплей Насолоджуйтесь сонцем і улюбленим контентом з цією антивідблисковою панеллю. Завдяки покриттю без відблисків і низькому рівню глянцю ви не будете відчувати дискомфорту, перебуваючи на вулиці. Без мерехтіння Завдяки технології DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, мерехтіння екрана було усунуто для більш комфортного перегляду. Екологічно чистий дизайн Оскільки дрібниці мають велике значення, цей моноблок виготовлено з екологічно чистих матеріалів, таких як пластик, що виловлюється з океану, та пластик, що переробляється після споживання. Твердотільний накопичувач PCIe NVMe M.2 Завантажуйтеся за лічені секунди з блискавичною швидкістю завдяки твердотілому накопичувачу PCIe NVMe M.2.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Чорний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | 125U |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 512 ГБ |
| Базова частота процесора | 1.3 — 4.3 ГГц |
| Вага | 6.7 кг г |
| Веб-камера | 0.92 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.5x516x186.3 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | дротові |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | DOS |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 90 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 586,65 ₴




