вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 27" Vero V277Ebiv (UM.HV7EE.E09) IPS Black 100Hz
Максимальний комфорт Гнучка, але одночасно надійна конструкція допоможе підібрати ідеальне положення монітора для перегляду. Вражаюча якість зображення Висока роздільна здатність, реалістичні кольори та інноваційна технологія захисту зору подарують яскраві враження від перегляду. Великий дисплей Дизайн ZeroFrame з вузькою рамкою дозволяє розмістити ще більше контенту. Для великої компанії Кольори залишаються незмінними під будь-яким кутом огляду, зображення на екрані буде чітко видно з будь-якої частини кімнати. Зручний та стійкий Завдяки можливості регулювання нахилу та підвищеній стійкості ви зможете підібрати ідеальний кут огляду.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.6 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х464х207 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 499,25 ₴



