вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Монітор Acer 27" Nitro QG271Ebii (UM.HQ1EE.E01) IPS Black 100Hz
Отримайте перевагу над суперником Acer Nitro QG271Ebii вас вразить неймовірним динамічним діапазоном та реалістичною передачею кольорів. А завдяки блискавичному відгуку дисплея ви отримаєте додаткову зброю у боротьбі. Високошвидкісне відображення робить зображення більш плавним, даючи більше часу на реакцію та дозволяючи точніше прицілитися. Якісне зображення Acer Nitro QG271Ebii підтримує кути огляду 178°/178°, тому зображення буде стабільно якісним, незважаючи на те який ракурс оберете для перегляду. Роздільна здатність 1920x1080 допоможе отримати чітке і реалістичне зображення, що дозволить поринути в ігровий процес, повністю відволіктися від реалій життя. Показники контрастності та яскравості, що відповідають 3000:1 та 300 кд/м2, роблять картинку дуже красивою. Чудова синхронізація Рух на екрані виглядає саме так, як має бути – плавно та динамічно. Матриця з частотою 75 Гц відображає більше кадрів за секунду, що робить фільми та ігри ще більш реалістичними. В результаті вони стають більш захоплюючими та цікавими. Технологія VRB забезпечує час відгуку 1 мс. Вона передбачає швидке відключення підсвічування або розміщення суцільного чорного зображення між кадрами, що називається "миготінням". Завдяки цьому розмитість при швидкій зміні кольорів стає менш помітною. І ви можете насолоджуватися більш плавним та чітким зображенням. Технологія AMD FreeSync Premium Завдяки технології AMD FreeSync Premium ви можете забути про заїкання у грі та проблеми з частотою кадрів. Завдяки цій технології частота оновлення монітора синхронізується із кадрами, намальованими відеокартою, що забезпечує динамічну частоту оновлення. В результаті знижується затримка введення та зменшуються або повністю зникають заїкання у грі. Інтерфейси Підключення пристрою до ПК відбувається за допомогою інтерфейсів VGA, HDMI, а встановлення монітора на стіну можливе завдяки спеціальному кріпленню VESA. Комфорт для ваших очей Наші очі повинні служити все життя, тому так важливо дбати про їхній стан. За допомогою колекції технологій Acer VisionCare ви зможете побачити надзвичайно яскраві кольори. Насолоджуйтесь захоплюючою якістю зображення без дратівливого головного болю та напруження очей.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 2 |
| Kensington Lock | є |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вага | 5.1 кг г |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Вигнутий екран | Немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 620х460х240 мм |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Діагональ екрана | 27" |
| Колір | Чорний |
| Контрастність | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Кріплення на стіну | 100х100 мм |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулювання за висотою | відсутнє |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Сенсорний | Немає |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 098,65 ₴







