вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Акустична система Promate Lumitower Black
Promate Lumitower - компактна і легка Bluetooth колонка у формі капсули. 8W чистого звуку, 6 годин безперервної роботи, динамічне підсвічування і корпус з вологозахистом роблять її ідеальним компаньйоном твоїх вечірок. Особливості: Об’ємний звук: Насолоджуйся якісним звучанням улюблених треків. Bluetooth 5.3: Новітня версія з функцією динамічної оптимізації потужності, що зменшує енергоспоживання і робить сигнал ще більш стабільним. Атмосферне LED підсвічування: У твоєму розпорядженні 14 режимів світіння для створення неповторних візуальних ефектів. За необхідності підсвічування легко вимкнути. Чотири варіанти підключення: Bluetooth, AUX-кабель, USB або слот для TF-карти. Li-Pol батарея 2200 mAh: До 6 годин музики в режимі non-stop. Повністю заряджається за 3.5 години комплектним USB-C кабелем. Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою і насолоджуйся стерео ефектом. Вологозахист IPX4: Колонка надійно захищена від пилу і дощу, завдяки чому відмінно підходить для подорожей, відпочинку на природі, на пляжі або біля басейну. Вбудований мікрофон: Приймай дзвінки одним дотиком пальця. Просте управління: Кнопки на корпусі контролюють всі необхідні функції. Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth будь-яких версій.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| FM-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 2200 мАг |
| Індикація | Немає |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Вага | 0.797 кг г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Живлення | акумулятор + USB |
| Кардридер | є |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Black |
| Кількість / Діаметр динаміків | немає даних |
| Мікрофон | є |
| Потужність | 8 Вт Вт |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 217 x 100 x 100 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | петля |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | є |
| Час автономної роботи | до 6 годин |
| Частотний діапазон | 40 - 18 000 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 551,15 ₴









