вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Проектор ViewSonic LS740W (VS19578)
LS740W належить до серії Luminous Superior компанії ViewSonic, лінійки безлампових проекторів високої яскравості, призначених для комерційних і освітніх приміщень. Завдяки застосуванню технології лазерного люмінофора 3-го покоління він забезпечує 5000 люменів ANSI протягом 30 000 годин, забезпечуючи яскраві та живі зображення без заміни лампи. Конструкція без ламп пропонує екологічне та економічне рішення, а мала вага та компактна конструкція проектора зменшують витрати на транспортування. Завдяки проекції до 300 дюймів і високому природному контрасту він добре підходить для залів засідань, лекційних залів і громадських місць. Цей проектор має 1,3-кратне оптичне збільшення, трапецеїдальне спотворення по горизонталі та вертикалі, регулювання 4 кутів, проекцію на 360° та портретний режим для легкого налаштування та різноманітних застосувань.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | LCD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші інтерфейси | немає |
| Базова роздільна здатність | 1280х800 |
| Вага | 3 кг г |
| Габарити (ШхВхГ) | 286x129x216 мм |
| Динаміки | 15 Вт |
| Діагональ | 0.72-7.62 м |
| Енергоспоживання | 210 Вт |
| Контрасність | 3000000:1 |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 1 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1200 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність лампи | немає даних Вт |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип ламп | Laser |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 5000 лм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 581,80 ₴










