вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 (F0HM00FEUO) Cloud Grey
Захопливий дизайн та висока ефективність Моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 поєднує сучасний стиль, практичність та сучасні характеристики, яких достатньо для комфортного використання всією сім’єю. Практично безрамковий дисплей діагоналлю 27 дюйма з роздільною здатністю 2560 x 1440 розміщений на витонченій підставці, яка заощаджує вільне місце на столі. Завдяки процесору Intel Core i9-13900H з тактовою частотою 4,1–5,4 ГГц, оперативній пам’яті об’ємом 32 ГБ DDR5 та 1024 ГБ на SSD-накопичувачу в тебе будуть необхідні ресурси для виконання універсальних завдань. Компактний і практичний Витончений моноблок Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 допоможе з роботою, навчанням, спілкуванням, вебсерфінгом і розвагами. Він дуже зручний для перегляду відео та проведення сеансів онлайн-зв’язку. Елегантний дизайн робить стиль пристрою універсальним: він матиме гармонійний вигляд у будь-якій кімнаті будинку чи в офісному кабінеті. Комфортний перегляд і сучасні комунікації Широкі кути огляду дисплея Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 дають можливість насолоджуватися переглядом фільмів або серіалів кільком глядачам. Вбудовані динаміки по 3 Вт дають змогу комфортно прослуховувати аудіо без підключення зовнішніх пристроїв. Потрібен відеозв’язок? Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9 оснащений інтегрованою камерою 5 Мп і мікрофоном. Якщо треба підключити периферійні пристрої, можеш скористатися підключенням Bluetooth 5.2 або одним із рознімів чи портів. На «борту» Lenovo IdeaCentre AIO — один USB 3.2 та два USB 2.0, Ethernet (RJ-45) та HDMI 1.4. Завдяки продуманому дизайну ти швидко облаштуєш усі комунікації.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Корпус | |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | 13900H |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 1 + 1 Type-C |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ємність HDD накопичувача | немає |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Базова частота процесора | 4.1 - 5.4 ГГц |
| Вага | 7.5 кг г |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габарити (ШхВхГ) | 613.3x472.38x192 мм |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кардридер | немає |
| Клавіатура та миша в комплекті | бездротові |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мікрофон | є |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | немає |
| Операційна система | без ОС |
| Оптичний привод | без приводу |
| Потужність БЖ | 135 Вт |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія процесора | Intel Core i9 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип матриці | IPS |
| Тип накопичувача | SSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 238,65 ₴








