вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Пароочисник Karcher SC 2 Deluxe (1.513-400.0)
- В наявності
- Код: 1.513-400.0
10 710,90 ₴
7 934 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Пароочисник Karcher SC 2 Deluxe (1.513-400.0)
Компактний та легкий пароочисник початкового рівня SC 2 Deluxe оснащений 2-ступінчастим регулятором подачі пари, що дозволяє вибирати режим, оптимальний для очищення різних поверхонь від різних забруднень. При ретельному очищенні парою знищуються 99,99 % вірусів і поширених у побуті бактерій на твердих поверхнях – без використання дезінфікуючих засобів. Інноваційний світлодіодний індикатор кільцевої форми постійно відображає стан апарата, а використовуване приладдя можна зберігати в спеціальному чохлі. Насадка для підлоги EasyFix оснащена шарніром, що полегшує виконання робіт, і має пластинчасту підошву, що гарантує чудові результати збирання. Серветка для підлоги легко встановлюється на цій насадці за допомогою липучки та швидко знімається без контакту із брудом. Широкий асортимент приладдя дозволяє вирішувати найрізноманітніші завдання збирання – очищати керамічну плитку у ванній, плиту та витяжку на кухні тощо. буд. При цьому апарат здатний навіть видаляти стійкі забруднення з тонких щілин та стиків.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | є |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає |
| Вага | 2.68 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Довжина шнура | 4 м м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | немає |
| Максимальний тиск | 3,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки та щітки | ручна насадка, мала кругла щітка, щітка для очищення швів, насадка для підлоги: EasyFix |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Потужність | 1500 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 304 x 231 x 287 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 6.5 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 934 ₴



