вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
-26%26 днів
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/128GB Astral Ice (4894947047909)
- В наявності
- Код: 4894947047909
10 245,15 ₴
7 589 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Смартфон Tecno Spark 30 (KL6) 8/128GB Astral Ice (4894947047909)
Смартфон TECNO SPARK 30 виконаний у незвичайному дизайні, вставка з крижаною текстурою в області блоку камер додає яскравого акценту. Є захист від пилу та бризок за стандартом IP64. Дисплей та звук Дисплей діагоналлю 6.78 дюйма виводить зображення з роздільною здатністю Full HD+, частота оновлення складає 90 Гц. Сенсор відрізняється покращеним розпізнаванням дотиків мокрими пальцями. Пікова яскравість екрану досягає 800 нит, дисплей використовує технології захисту зору, що підтверджено сертифікатом TUV Rheinland. Стереодинаміки підтримують технологію Dolby Atmos. Аудіосистема відтворює звук зі збільшеною до 300% гучністю. Продуктивність та автономність Чіп MediaTek Helio G91 доповнено 8 ГБ оперативної пам’яті з можливістю розширення до 16 ГБ у налаштуваннях. Смартфон добре підійде для геймінгу, обробки фотографій у редакторах та інших повсякденних завдань. Батарея 5000 мА*год дозволяє користуватися пристроєм цілий день. Ресурс акумулятора – понад 1000 циклів заряду. Камери Основна 64 Мп камера з кільцевим спалахом робить якісні знімки при слабкому освітленні. Фронтальний модуль з роздільною здатністю 13 Мп також вміє знімати зі спалахом.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Тип матриці | IPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Mediatek Helio G91 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Вага | 194 г г |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Габарити (ВхШхГ) | 168x76.4x7.7 мм |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Захист від пилу і вологи | IP64 |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Основна камера | 64 Мп |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2460x1080 |
| Серія | Tecno Spark 30 |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | четверний світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | є |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидке заряджання | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 589 ₴
