вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Пароочисник Karcher SC 3 Deluxe Textile Edition (1.513-435.0)
Пароочисник SC 3 Deluxe Textile Edition готовий до роботи всього за 30 секунд після нагрівання, ефективно видаляючи до 99,999% вірусів та 99,99% поширених побутових бактерій із твердих поверхонь. Завдяки різноманітному комплекту аксесуарів, пристрій легко справляється навіть із найстійкішим брудом на плитці, варильних панелях, витяжках та в стиках. Насадка для підлоги EasyFix з гнучким шарніром та спеціальною конструкцією підошви забезпечує максимальну ергономіку та відмінний результат очищення. Зручна система кріплення на липучці дозволяє швидко закріплювати та знімати серветку для підлоги без дотику до бруду. Версія Textile Edition додатково комплектується насадкою-відпарювачем, яка ефективно розгладжує складки на одязі за допомогою пари та ідеально підходить для оновлення текстильних виробів. Двоступінчаста регуляція пари забезпечує оптимальну подачу пари залежно від типу поверхні та ступеня забруднення. Пароочисник також має вбудований відсік для зберігання аксесуарів, кабелю та шлангу, картридж для захисту від накипу, резервуар для безперервної подачі води та світлодіодний індикатор режимів роботи.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня води | є |
| Індикація готовності пари | немає |
| Автоматичне вимкнення | немає |
| Вага | 2.9 кг г |
| Вітрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Довжина шнура | 4 м м |
| Запобіжний клапан | є |
| Захист від накипу | є |
| Захист від перегрівання | немає |
| Знімний бункер для води | немає |
| Максимальний тиск | 3,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає даних |
| Насадки та щітки | ручна насадка, мала кругла щітка, щітка для очищення швів, насадка для підлоги: EasyFix |
| Об'єм бака для води | 1 л |
| Потужність | 1900 Вт Вт |
| Регулювання витрати пари | немає |
| Розміри | 361 x 251 x 282 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 30 сек |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 170,65 ₴








