вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Фен-щітка Rowenta UB9520F0
- В наявності
- Код: UB9520F0
2 793,15 ₴
2 069 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Фен-щітка Rowenta UB9520F0
Brush Active щоразу забезпечує відмінну продуктивність та гарантує швидке сушіння. Ергономічний дизайн забезпечує комфортну укладку та дарує професійні результати. Високоякісне керамічне покриття гарантує ідеальний результат - м’яке, гладке та блискуче волосся. Швидка та потужна Пристрій виробляє достатньо тепла, не пошкоджуючи волосся, і сушить його швидко та ефективно. Ергономічний дизайн Цей інструмент має зручну ручку та ідеальний діаметр для легкого використання. Безкомпромісний стайлінг без особливих зусиль. Універсальна укладка волосся Дві обертові щітки (40 та 50 мм) - ваш універсальний інструмент для створення стильних укладок на кожен день та для особливих випадків. Блискучий вигляд Керамічна поверхня зменшує статичну електрику та кучерявість, в результаті чого волосся стає гладким, слухняним та блискучим. Простота використання Ця інтуїтивно зрозуміла щітка має двонаправлене обертання для максимального комфорту сушіння та укладки салонної якості в домашніх умовах. Налаштовувані параметри Два налаштування швидкості та температури забезпечують індивідуальний потік повітря, а струмінь холодного повітря фіксує готову зачіску у потрібній формі для довготривалої фіксації. Енергозбереження в тренді Бути стильним та дбайливо ставитися до енерговитрат – це тренд, бо означає турбуватися про планету. Фен-щітка Rowenta Renewal Brush Active економить до 40% енергії.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Тип | Фен-щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | є |
| Вага | 0.77 кг г |
| Дисплей | немає |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щіток | 40 мм, 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Обертовий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Подача холодного повітря | є |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴









