вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Фен-щітка Rowenta UB9540F0
- В наявності
- Код: UB9540F0
5 898,15 ₴
4 369 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Фен-щітка Rowenta UB9540F0
Для всіх типів волосся Три щітки дають змогу укладати волосся будь-якого типу: пряме, хвилясте і кучеряве, незалежно від того, чи воно густе і товсте, чи рідке і тонке. 2 обертальні щітки з керамічним покриттям різних діаметрів 50 мм для природного укладання волосся і 40 мм для стильного укладання волосся. Нерухома щітка З керамічним покриттям 30 мм для підправлення. Концентратор Для швидкого та легкого попереднього сушіння. Вирівнювальна щітка Для отримання більш гладкого результату. Ідеальні 1000 Вт Потужність 1000 Вт - золота середина - достатньо, щоб висушити й укласти волосся, не пересушуючи його. Швидке сушіння, ефектна зачіска і здорове волосся - ідеальний результат, щоб ви могли користуватися стайлером щодня. Регульовані налаштування 2 налаштування температури для повного контролю під час укладання волосся та обдування холодним повітрям для фіксації укладки. Енергозбереження в тренді Бути стильним і дбайливо ставитися до енерговитрат - це тренд, тому що означає турбуватися про планету. Фен-щітка Rowenta Renewal Brush Active UB9540F0 економить до 40% більше енергії. Блискуче та доглянуте Ексклюзивне керамічне покриття забезпечує шовковисте волосся з вишуканим блиском та ідеальні результати щодня. Гладеньке та слухняне Іонна технологія зменшує статику і кучерявість, робить волосся шовковистим, гладким і слухняним.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Кількість насадок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | є |
| Вага | 1.03 кг г |
| Дисплей | немає |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр щіток | 30 мм, 40 мм, 50 мм |
| Колір | чорний із сріблястим |
| Обертовий шнур | немає |
| Петля для підвішування | є |
| Подача холодного повітря | є |
| Покриття нагрівального елемента | кераміка |
| Потужність | 1000 Вт Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 369 ₴






