вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 70 RR8477WH
Робот-пилосос Rowenta - це чудове рішення для домашнього прибирання з використанням передових технологій, яке зробить весь ваш будинок бездоганним. Відкрийте переваги високотехнологічного автоматичного пилососа, який зробить усю роботу за вас. Методична навігація Лазерна технологія забезпечує методичне очищення підлоги з постійним оновленням карти для повного прибирання по всій площі якнайкраще. Ультратонкий робот Безбаштова технологія для робота-пилососа заввишки лише 7,8 см. Він зможе заїхати навіть під найнижчі меблі. Легкий доступ скрізь. Smart Aqua Power System Smart Aqua Power System контролює об’єм води під час миття (із сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) і дає змогу встановити рівень вологості в кімнаті. Подвійне очищення Завдяки системі Smart Aqua Power System, електрощітці Animal Electro Brush, а також бічній щітці для важкодоступних місць він може мити й пилососити одночасно. Спеціальні функції Повністю делегуйте свої обов’язки з прибирання за допомогою налаштування графіка й керування зі смартфона через Wi-Fi. Автоматичне прибирання нон-стоп У режимі Eco робот-пилосос буде прибирати 168 хвилин і повертатися до док-станції для підзарядки перед автоматичним відновленням прибирання в разі потреби. Високоефективне прибирання скрізь Високоефективне прибирання скрізь, де вам це потрібно, з можливістю перелазити через килими, доріжки та інші перешкоди висотою до 18 мм.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація застрягання | немає |
| Індикація рівня заряджання | є |
| Автозбільшення потужності на килимах | немає |
| Автоматична підзарядка | є |
| Вага | 5.4 кг г |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | є |
| Голосовий звіт | немає |
| Датчик забруднення | немає |
| Датчик перепаду висоти | є |
| Датчик-перешкод | є |
| Живлення | Акумулятор |
| Звуковий сигнал | є |
| Камера | немає |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція зарядки, резервуар для води, насадки для вологого прибирання 2 шт, інструкція, гарантійний талон |
| Мультикартографія | є |
| Об'єм контейнера для води | 300 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 400 мл |
| Потужність | немає даних Вт |
| Потужність всмоктування | 2300 Па |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 342 х 342 х 78 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | є |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | є |
| Технологія навігації | лазерна навігація Smart Exploration 8.0 |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип оброблюваного покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турборежим | немає |
| Турбощітка | є |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Колір | white |
| Час заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 168 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 418,65 ₴







