вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Геймерський стіл Cougar Royal 140 Mossa Black
- В наявності
- Код: Royal 140 Mossa (Black)
26 391,15 ₴
19 549 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Геймерський стіл Cougar Royal 140 Mossa Black
Використання столу з електричним регулюванням висоти може знизити багато ризиків для здоров’я, пов’язаних з малорухливим способом життя. З положення сидячи в положення стоячи за лічені секунди. Крім того, контрольна панель дозволяє запам’ятовувати 4 налаштування висоти. Міцна та довговічна цілісна стільниця Стіл ROYAL MOSSA виготовлений з деревоволокнистої плити середньої щільності, що робить його безшовним, міцним та довговічним. Завдяки вигнутим краям лікті під час роботи почуваються комфортно та розслаблено. Кабельна втулка Впорядковуйте кабелі за допомогою кабельної втулки в стільниці. 4 програмовані налаштування пам’яті РК-дисплей контролера висоти дозволяє легко керувати кнопками зі стрілками для збільшення або зменшення висоти. За допомогою 4 кнопок пам’яті можна зберегти улюблені значення. Стабільна та надійна підйомна система, блокування контрольної панелі Він приводиться в дію надійним двигуном, який працює з рівнем шуму менше 50 дБ. Зберігайте спокійну робочу обстановку під час кожного регулювання. Конструкція із 2-ступінчастими колонами забезпечує швидкість підйому 2.5 см/с. Функція блокування панелі контролера дозволяє уникнути ризику випадкового спрацювання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | немає даних г |
| Висота | 720-1150 мм см |
| Висувна поліця для клавіатури | відсутня |
| Висувні ящики | відсутні |
| Відкриті полиці | відсутні |
| Глибина | 600 мм см |
| Кабельне введення | є |
| Матеріал рами | Сталь |
| Матеріал стільниці | ABS-пластик, МДФ |
| Надставка | немає |
| Величина коліс | Без коліс |
| Підставка під системний блок | відсутня |
| Регулятор висоти | є |
| Регулятор нахилу | відсутній |
| Світлодіодне підсвічування | без підсвічування |
| Форма | лінійний |
| Ширина | 1400 мм мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 549 ₴






