вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз
-26%26 днів
Крісло для геймерів Cougar Armor One V2 F
- В наявності
- Код: Armor One V2 F
17 076,15 ₴
12 649 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Крісло для геймерів Cougar Armor One V2 F
Armor One V2 F – це трон справжнього геймера. Сидячи на ньому грати буде комфортніше та завзятіше. Його розміри дозволять витримувати вагу гравців до 120 кг, тому обмежень ніяких немає. Виготовлене воно зі зносостійких матеріалів, а саме – металевого каркаса та штучної шкіри. Завдяки прошитій поверхні, обшивка не буде тріскатися та псуватися. Штучна шкіра досить тонка, але, при цьому, міцна. Крім того, вона «дихаюча» та приємна на дотик. Виробник розробив крісло з дизайном, який «обіймає» тіло гравця. Тому Armor One V2 F буде підтримувати тіло геймера у максимально зручному положенні. А структура спинки буде запобігати втомі попереку. Для ще більшої зручності, розробник оснастив крісло двома подушками – для голови та попереку. Прихована задня кишеня забезпечує місце для зберігання речей. Крісло від Cougar дуже ергономічне. Його можна підлаштовувати під потреби користувача. Кут нахилу можна змінювати від 90 до 155 градусів. Висоту також можна регулювати від 126 до 134 см. Налаштовувати можна і 4D-підлокітники. Стійкість та надійність кріслу забезпечить 5-променева хрестовина з міцними коліщатами, які плавно пересуваються по кімнаті та не псують килим або паркет. Дизайн виробу геймерський та преміальний. Таке крісло можна поставити як в ігрову зону, так і в кабінет. Воно не тільки зручне, але і стильне. Виконане в чорному та оранжевому кольорах, підголівник прикрашає логотип Cougar. Грайте з комфортом разом із Cougar Armor One V2 F.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.7 кг г |
| Вбудовані механізми | нахил спинки, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 155 ° |
| Максимальний дозволений навантаження | 120 кг кг |
| Оббивка | штучна шкіра |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 52 х 49 см |
| Розміри спинки | 81 х 57 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 649 ₴








