вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 3S Gen2, 850VA/510W (3S850D)
Лінійка пристроїв Eaton 3S Gen2 складається з доступних і надійних ДБЖ для житлових приміщень і офісів невеликого розміру. Це офлайн-ДБЖ забезпечує захист від перенапруги й вимкнення електроенергії для інтернет-шлюзів, настільних ПК та іншого критично важливого електронного обладнання. ДБЖ Eaton 3S Gen2 дозволяє забезпечити живлення від резервного акумулятора під час вимкнення електроенергії, а також пропонує функцію вдосконаленого захисту від перенапруги, яка вбереже ваше обладнання від ефектів удару блискавки або випадкових коливань напруги в мережі. Архітектура засобу захисту від перенапруги відповідає міжнародному стандарту IEC 61643-11. Пристрій для захисту від перенапруги Eaton 3S Gen2 також обладнано роз’ємом RJ11/xDSL, який захищає мережевий шлюз доступу до Інтернету від збоїв на лінії передачі даних. Моделі безперебійника 3S Gen2 850VA обладнано двома USB-роз’ємами на 2 А, завдяки чому ви можете заряджати будь-які мобільні пристрої (телефони, планшети тощо). Завдяки елегантному дизайну ДБЖ 3S Gen2 можна розташовувати поруч із високотехнологічним обладнанням, не погіршуючи загального вигляду. Це компактне ДБЖ також можна закріпити на стіні або робочому столі, щоб звільнити більше простору.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 4.2 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 161-284 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 335х170х83.5 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | білий з чорним |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 8 |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 510 Вт |
| Потужність повна | 850 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | резервний (Off-Line) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 159,10 ₴






