вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Крісло для геймерів Hator Darkside 2 White (HTC1201)
Darkside 2 – чудовий вибір для всіх, хто цінує комфорт, стиль і довговічність. Лаконічний дизайн гармонійно доповнить будь-який інтер’єр, а продумані елементи конструкції забезпечують максимальну зручність і надійність експлуатації. Елегантний універсальний дизайн. Стриманий стиль крісла Darkside 2 ідеально підходить для використання як у домашніх, так і в офісних інтер’єрах. Повністю пофарбована надійна металева рама гарантує довговічність та стабільність всієї конструкції. Підголовна подушка з магнітним кріпленням. Наповнена піною ChillFoam з ефектом пам’яті, подушка забезпечує максимальний комфорт для шиї та голови. Посилена база. П’ятипроменева основа виготовлена з надміцного полімерного матеріалу і має унікальний дизайн для ще більшої стійкості. М’які PU колеса. Колеса діаметром 65 мм надійно захищають підлогу від пошкоджень і забезпечують плавне. переміщення крісла. Магнітні бічні накладки. Виконані у фірмовому дизайні, вони легко фіксуються за допомогою магнітного кріплення.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HATOR |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.6 кг г |
| Вбудовані механізми | механізм Butterfly, механізм кочення, газліфт |
| Каркас | Метал |
| Кут нахилу спинки | 90°-170° |
| Максимальний дозволений навантаження | 100 кг кг |
| Оббивка | шкіра PU |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулювання висоти сидіння | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 53 х 49 см |
| Розміри спинки | 57 х 82 см |
| Тип | геймерське крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 198,65 ₴








