вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 3000VA/3000W (5PX3000IRT3UG2)
- Немає в наявності
- Код: 5PX3000IRT3UG2
146 489,90 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 3000VA/3000W (5PX3000IRT3UG2)
Новий безперебійник Eaton 5PX другого покоління забезпечує кращий у своєму класі лінійно-інтерактивний захист живлення корпоративних мереж і периферійного ІТ-обладнання, максимально збільшуючи простір для ІТ-обладнання й зменшуючи час на обслуговування. ДБЖ Eaton 5PX другого покоління пропонує потужні інструменти для дистанційного моніторингу, інтеграції з ІТ-архітектурою та дистанційного розгортання та обслуговування великої кількості ДБЖ. Простота експлуатації Завдяки інноваційному графічному рідкокристалічному дисплею конфігурація 5PX другого покоління є простою та інтуїтивно зрозумілою. Простий майстер налаштування під час запуску спрощує процес вибору параметрів ДБЖ. Можливість дистанційного керування та оновлення вбудованого програмного забезпечення доступно при використанні гігабітної карти мережевого керування Eaton. Удосконалена система управління акумуляторними батареями та можливість гарячої заміни забезпечують простоту обслуговування та гнучкість. ДБЖ 5PX другого покоління надає на 11% більше енергії для підключених серверів, ніж інші ДБЖ, що обумовлено коефіцієнтом потужності, що дорівнює одиниці. Завдяки дотриманню вимог стандарту Energy Star 2.0, БЖД забезпечує максимальну ефективність роботи у всіх робочих діапазонах. Вимірювання енергії здійснюється для кожної окремої групи розеток і відображається безпосередньо на дисплеї, а також через програмне забезпечення Intelligent Power Manager від Eaton. Безпека та стійкість Вибирайте пріоритет для підключених пристроїв для максимального часу безперебійної роботи основних служб. Легко керуйте перемиканням живлення та післяаварійним відновленням за допомогою управління сегментами навантаження. Завдяки розширеним можливостям віртуалізації Eaton 5PX другого покоління є ідеальним рішенням для корпоративного та периферійного ІТ-обладнання.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 31.1 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438х129х483 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 10 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 10 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 3000 Вт |
| Потужність повна | 30000 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 489,90 ₴


