вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2, 1150VA/920W (5P1150IRG2)
Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2 (5P1150IRG2) – це надійне рішення для захисту критично важливого обладнання в офісах і домашніх умовах. Завдяки вихідній потужності 1150 ВА/920 Вт, цей ДБЖ забезпечує стабільну роботу пристроїв навіть під час перебоїв у електропостачанні, що дозволяє зберегти важливі дані та уникнути пошкодження техніки. Модель має сучасний РК-дисплей, який відображає важливу інформацію про стан пристрою, включаючи рівень заряду батареї, навантаження та залишковий час роботи. Це дозволяє зручно контролювати всі параметри роботи в режимі реального часу. Завдяки інтегрованому USB-інтерфейсу, Eaton 5P G2 легко підключається до комп’ютера для налаштування й моніторингу за допомогою програмного забезпечення. Ця модель оснащена лінійно-інтерактивною технологією, яка забезпечує стабілізацію напруги і захист від перепадів напруги, що особливо важливо для чутливих пристроїв, таких як сервери, мережеве обладнання та ПК. Конструкція ДБЖ дозволяє зберігати енергію в батареях, забезпечуючи до 10 хвилин автономної роботи при типовому навантаженні, що дає змогу безпечно завершити роботу або переключитися на альтернативні джерела енергії.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 14.2 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438х43.2х509 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний/сріблястий |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 920 Вт |
| Потужність повна | 1150 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 672,25 ₴




