вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 2200VA/2200W (5PX2200IRT2UG2)
- Немає в наявності
- Код: 5PX2200IRT2UG2
103 877,10 ₴
+380 (99) 029-39-07
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 2200VA/2200W (5PX2200IRT2UG2)
Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2 (5PX2200IRT2UG2) – це високопродуктивне рішення для захисту серверів, мережевого обладнання та систем зберігання даних від перебоїв у електропостачанні. Завдяки потужності 2200 ВА/2200 Вт, цей ДБЖ здатен забезпечити стабільну роботу навіть високонавантажених систем, гарантує надійний захист і забезпечує безперервність бізнес-процесів. Пристрій оснащений технологією лінійно-інтерактивного захисту, яка стабілізує напругу (AVR) і забезпечує чисту синусоїдальну форму вихідного сигналу, що робить його сумісним із чутливим обладнанням. Завдяки вдосконаленим батареям, які підтримують функцію гарячої заміни, забезпечується максимальна автономність без необхідності зупинки роботи пристроїв. Для збільшення часу роботи можна підключати додаткові зовнішні батарейні модулі. Модель оснащена сучасним РК-дисплеєм другого покоління, який забезпечує зручний доступ до ключових параметрів, таких як рівень навантаження, залишковий час автономної роботи та стан батареї. Інтерфейси USB і RS-232 дозволяють підключати пристрій до комп’ютера для управління та моніторингу за допомогою програмного забезпечення Eaton Intelligent Power Manager.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 28.2 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 438x85.5х603 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний/сріблястий |
| Кількість IEC-розеток | 10 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 6 |
| Кількість вихідних розеток | 10 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 2200 Вт |
| Потужність повна | 2200 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 877,10 ₴


