вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2, 1600VA/900W (5E1600UI)
Джерело безперебійного живлення Eaton 5E G2 призначений для забезпечення надійного живлення мережевого обладнання та домашніх ПК. З його потужністю 900 Вт він забезпечує стабільне та безперебійне електроживлення, що є важливим для збереження даних та нормальної роботи обладнання навіть під час відключень основного електропостачання. ДБЖ Eaton відноситься до типу резервних з апроксимованою синусоїдою, що гарантує високу якість вихідної напруги. Завдяки лінійно-інтерактивній архітектурі, пристрій ефективно взаємодіє з електромережею, реагуючи на зміни напруги та забезпечуючи ефективний захист обладнання від перешкод. За своєю конструкцією, ДБЖ має класичний вигляд, що вписується як у домашнє середовище, так і в офісне простір. З інтегрованим інтерфейсом USB ви можете легко моніторити та керувати пристроєм через комп’ютер, що робить його користування ще більш зручним та доступним для користувачів.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 8.89 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 220-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 133x180x330 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає даних |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 2 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 900 Вт |
| Потужність повна | 1600 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання | 10 мс |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 920,20 ₴




