вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 5P G2, 1550VA/1350W (5P1550IG2)
Особливості: - Автоматичне регулювання напруги (AVR) - Енергоефективність, зниження витрат на електроенергію та охолодження - Забезпечує чистий синусоїдальний вихід - 1 слот для додаткової com-карти (карти керування мережею, плати реле або мережевої та промислової карти) - Сумісність із віртуальними середовищами (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat) - Повністю інтегрується з пакетом програм Eaton Brightlayer - 1 порт USB + 1 serial порт - Технологія Advanced Battery Management (ABM+) для збільшення терміну служби батареї та підвищення точності прогнозування тривалості роботи - Графічний РК-дисплей нового покоління - Батареї з можливістю гарячої заміни - Дистанційне перезавантаження та оптимізація часу роботи завдяки 2 керованим групам розеток - Роз’єми дистанційного ввімкнення/вимкнення та дистанційного вимкнення живленняЧому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 15.1 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 150х233х445 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Захист від короткого замикання | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний/сріблястий |
| Кількість IEC-розеток | 8 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 3 |
| Кількість вихідних розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1350 Вт |
| Потужність повна | 1550 VA |
| Призначення | споживчі |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 565,60 ₴



