вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
вверхвниз

Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 9PX, 3000VA/3000W (9PX3000IRT3U)
Eaton 9PX 3000VA/3000Вт 9PX3000IRT3U - онлайн джерело безперебійного живлення, придатне для використання із серверами, мережевим обладнанням і касовими терміналами. ДБЖ підтримує під’єднання зовнішніх батарейних блоків для збільшення часу автономної роботи. Для заміни основної батареї потрібно вимкнути ДБЖ. Модель оснащена LCD екраном. Підключення до комп’ютера здійснюється через інтерфейси USB і RS-232. Можливо розширити управління ДБЖ спеціальним модулем. Копус ДБЖ універсальний, його можна встановити в стійку або поставити на підлогу. У шафі він займе 3U.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 27.41 кг г |
| Вихідна напруга | 200-240 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 440х130х485 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | чорний/сріблястий |
| Кількість IEC-розеток | 10 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Кількість вихідних розеток | 10 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 3000 Вт |
| Потужність повна | 3000 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 938,30 ₴







