вулиця Соборна 105, Святопетрівське, Україна
+380 (99) 029-39-07
Опис товару
Джерело безперебійного живлення Eaton 9SX, 1500VA/1350W (9SX1500I)
ДБЖ Eaton серії 9SX забезпечує високий рівень надійності, гнучкість і вдосконалений захист інфраструктури в промисловості, медицині, а також у сфері інформаційних і мережевих технологій, систем зберігання даних і телекомунікації. Це джерело безперебійного живлення забезпечує захист за схемою постійного під’єднання до мережі живлення з подвійним перетворенням струму та має зручний форм-фактор. Графічний РК-дисплей Новий графічний РК-дисплей надає на одному екрані чітку інформацію про стан безперебійника та виміряні показники. Положення рідкокристалічного дисплея можна відрегулювати так, щоб забезпечувати найкращі кути огляду під час використання. Готовий до віртуалізації Завдяки додатковій мережевій платі та програмному пакету Intelligent Power Software Suite компанії Eaton, сумісному з усіма основними операційними системами, ДБЖ 9SX безперешкодно інтегрується в провідні програмні середовища віртуалізації та з хмарними інструментами взаємодії. Збільшений час роботи Джерело безперебійного живлення Eaton серії 9SX дає змогу збільшити час автономної роботи завдяки доповненню системи зовнішніми акумуляторними модулями з підтримкою функції гарячої заміни. Такі додаткові акумуляторні модулі автоматично розпізнаються ДБЖ.Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eaton |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Захист | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Акумуляторна батарейка | внутрішня |
| Вага | 18.5 кг г |
| Вихідна напруга | 230 В В |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 160х252х437 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість IEC-розеток | 6 |
| Кількість Schuko-розеток | немає |
| Кількість батарей | 4 |
| Кількість вихідних розеток | 6 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 1350 Вт |
| Потужність повна | 1500 VA |
| Призначення | комерційні |
| РК-дисплей | є |
| Тип архітектури | безперервної дії (On-line) |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Час перемикання | - |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 707,75 ₴





